Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
siemka interesuje mnie prawko k b z Ukrainy jaki jest koszt 
jeżeli jest pan zainteresowany, proszę o kontakt: 609-795-137
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, współpracuje ze szkołą jazdy na Ukrainie i tym pomagam zdobyć prawo jazdy na wszelkie kategorie. Z calym kompletem dokumentów i wpisem do rejestru. Zapewniam transport i sprawy formalne. Szybko i Bezproblemowo ! BEZ ŻADNYCH ZALICZEK !! PL: +48 783179213 UA: +3809245008971 mail: alexprawko@onet.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Jestem zainteresowany załatwieniem prawa jazdy ka B. Proszę o kontakt. Żadnych zaliczek. Z wpisem do rejestru. Proszę o kontakt Jan663930@wp.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymienilem juz prawko na polskie u Andzeja robilem ale z wyjazdem na ukraine   do Lwowa lepiej z wyjazdem wtedy masz pewne ze ci wymienia  Pozdrawiam jak chcesz zasiegnac informaci pisz do mnie  janusz345@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój nr tel 781964011
witam jestem zainteresowany prawkiem,czy jest jeszcze aktualne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój nr tel 781964011
witam,jesli prawko jescze aktualne prosze kontakt gandz23@gmail.com lub tel 509959830
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, potrzebuję prawojazdy kategorii B proszę o kontakt telefoniczny 695 488 965 Dziękuję ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdawalem u kursukraina@gmail.com wszystko w porzadku  z wyjazdem na ukraine oczywiscie najlepiej 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*Pomagam w zdobyciu prawa jazdy na Ukrainie. Szybko i Bezproblemowo. !! PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE !! *Możliwość Odbioru W Urzędzie* Z wpisem i kompletem dokumentów. * Tel: 516-636-639 Mail: ukrainasopot@onet. pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej robilam  8 miesiecy temu u  Andzeja uprawnienia na osobowke z wyjazdem  mialam tam meldunek  i wszystko jak nalezy wyjechalam na Ukraine i mam prawo jazdy  i wymienilam juz na Polskie jedzilam 6 miesiecy na nim mialam kontrole w Polsce jak i w belgi i bez problemu Polecam jedyna osobe tutaj 31633863549  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, potrzebuję prawojazdy kategorii B proszę o kontakt telefoniczny 695 488 965 Dziękuję ;)
Skype: mazowpol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiele ofert jest nieaktualnych i telefonow  l
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie nikt tu wam nic nie zalatwi , mi zalatwili sam plastik i teraz mam problem z policja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej ile za kat b 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam chce zrobic prawko na ukrainie kat.B  omen120693@interia.eu
nikt z tu obecnych nic ci nie zalatwi to typowi oszusci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej ile za kat b 
czlowieku nik ci tu nic nie zalatwi jedynie oszukaja cie pojmij to wkoncu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czlowieku nik ci tu nic nie zalatwi jedynie oszukaja cie pojmij to wkoncu
z zaliczka czy bez z wyjazdem bez znaczenia maja swoje sposoby omamia cie i kasa w bloto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie nikt tu wam nic nie zalatwi , mi zalatwili sam plastik i teraz mam problem z policja
witam tez mam problem z policja jak wyjsc z tego bez wiekszych problemow? tez dostalem sam plastik wiem ze bez kary sie nie obedzie ale moze jest jakis sposob zeby ja zminimalizowac poradcie cos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba robiliscie u zlych osob ja robilem i wymienilem na Polskie  i nie mialem problemow kto wam to zalatwial >>.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, pomogę w bezproblemowym zdaniu prawa jady na Ukrainie. Załatwiam wszelkie formalności (zameldowanie, badania, kursy, oraz samo przystąpienie do egzaminu), dokument do odebrania w Państwowym urzędzie a nie gdzieś pod stołem. Zdawalność 100%. Rozmawiam po Polsku 0038 0660520485
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...